O MNIE

Mam na imię Martyna i jestem mamą trzech urwisów. Z wykształcenia i zawodu analityk, z zamiłowania rękodzielniczka od kilku lat zakochana w szydełku i drutach.

Jak każda mama, odkąd pojawił się na świecie mój pierwszy synek, Ignaś, pragnęłam dać mu całe swoje serce oraz wszystko czego by potrzebował, aby być szczęśliwym.

Czułam ogromną potrzebę stworzenia dla niego czegoś wyjątkowego, czego nie będę mogła po prostu zakupić w sklepie, co będzie niepowtarzalne i od początku do końca stworzone dla tej małej istotki, czegoś w co włożę całe swoje serce i mam nadzieję, co będzie piękną pamiątką w przyszłości.

Tak powstał jakiś czas temu pomysł zrobienia Misia na szydełku. Prostego, niedużego, ale chwytającego za serce.

Moment kiedy go wręczyłam Ignasiowi i Tymciowi pozostanie w pamięci na zawsze. Ten uśmiech, to spojrzenie, ta radość. Oni po prostu czuli, że to jest coś innego niż wszystkie kupne zabawki. W oczach widziałam, że rozumieją jak bardzo ich kocham i ile dla mnie znaczą.

Chciałabym, aby każda Mama mogła tego doświadczyć. Nie potrzeba specjalnych umiejętności. Przygotowałam wszystko tak, aby każda z Was mogła zrobić to samodzielnie, własnymi rękami.

Od tego czasu zmieniło się wiele. Widząc tę ogromną radość i dumę moich klientek, kiedy zrobiły swojego pierwszego Misia postanowiłam pomóc im w dalszym rozwoju i tak powstały kolejne zestawy. Także na druty! To już nie tylko Miś ale zestawy, które po wprowadzą Cię krok po kroku na kolejne poziomy dzierganej pasji ♥

Zapraszam do mojego dzierganego świata ♥♥♥