Zapraszam Cię do niezwykłego kursu!

Tym razem chciałabym, abyś zrobiła coś dla siebie. Tak, najpierw dla siebie. Potem możesz robić kolejne wersje dla przyjaciółki, mamy, teściowej, córki 🙂

Ale warunek jest jeden: Pierwszą wersję tworzysz dla siebie myśląc podczas dziergania o tym jaką fantastyczną jesteś kobietą. Z pewnością na co dzień robisz wiele dla innych. 

Tym razem będzie inaczej 🙂 

A kiedy już ją wydziergasz będziesz nosiła ją z dumą i uśmiechem na buzi, bo poczujesz się wyjątkową, kreatywną, cudowną osobą 🙂

To jak? Zgadzasz się na mój warunek?


Jeśli tak to zapraszam cię serdecznie do absolutnie pięknego kobiecego kreatywnego projektu, w którym możesz stworzyć nie jedną, ale kilka pięknych szydełkowych toreb. 

Oczywiście pokieruję Cię krok po kroku na filmikach i w instrukcji, ale jak zawsze zostawię Ci też spore pole do kreatywnych zmian – będziesz mogła zrobić dokładnie jak moje lub ponieść wodze fantazji i wymyślić własną wersję:) 

Bo każda z nas jest inna, ale każda wyjątkowa.

Dokładnie jak te torby 🙂

Pozwól, że teraz przedstawię Ci poszczególne części tego KURSU:

 

We wstępie opowiem Ci o całym projekcie, jak do niego podejść i jak wybrać swój model. Oczywiście możesz zrobić je wszystkie.

Torba Basic to idealna torba na co dzień. Jest niezwykle urocza w swojej prostocie i będzie bazą do kolejnych wersji.

Torbę Romantico charakteryzują niezwykle urocze falbanki. Możesz zrobić jedną, dwie albo całą torbę pokrytą falbankami.

Ostatni model to wersja siateczkowa – torba Breath. Idealna na wakacje, sielska, wyjątkowo orygninalna.  

KTÓRĄ WERSJĘ WYBIERASZ ?

A jeśli jesteś zupełnie początkująca to ten kurs jak najbardziej może być też dla Ciebie!

Aby w pełni skorzystać z tego kursu powinnaś mieć opanowany łańcuszek, półsłupki i słupki. Resztę bardzo dokładnie pokazuję w kursie.

Jeśli jeszcze nigdy nie szydełkowałaś, to myślę, że też sobie poradzisz, ale znacznie przyjemniej będzie Ci się przerabiać kurs jeśli opanujesz wcześniej te podstawy. Wystarczy na prawdę raptem kilka dni. 

Możesz skorzystać z mojego autorskiego kursu Szydełkowe Podkładki dla zupełnie początkujących. Po nim będziesz znała wszelkie podstawy i z lekkością będziesz mogła przejść do toreb 🙂

Kliknij, naucz się w kilka dni szydełkować, a potem zacznij swoją niezwykłą dzierganą torbę 🙂

CO MÓWIĄ KURSANCI ?

"Martyna, dziękuję Ci za ten kurs. Wcześniej próbowałam z różnych filmików na You Tube, ale dopiero teraz wszystko dokładnie zrozumiałam. Powinnaś dostać Oskara za Twoje tutoriale video 🙂 Lecę teraz dziergać Misia z Twojego zestawu :)"
Anna, mama trzech córeczek
"Zanim zdecydowałam się na kurs Szydełkowe Podkładki nie trzymałam szydełka w ręku. Nauka szydełkowania chodziła mi po głowie już od dawna, ale wydawało mi się, ze to za trudne dla mnie. Nigdy nie miałam specjalnych zdolności manualnych. Ale zdecydowanie za długo czekałam! Teraz wiem, ze to na prawdę może być proste, tylko trzeba trafić na taką osobę jak Ty, która cierpliwie krok po kroku tłumaczy, uspakaja jak coś nie wychodzi i motywuje do działania. Nie wierzę, ze jeszcze 3 miesiące temu nic nie umiałam a teraz dziergam cudne maskotki. Raz jeszcze dziękuję i zostaję wierną fanką Twoich kursów :)"
Kasia, miłośniczka makramy, a teraz i szydełka
Kurs Szydełkowe Podkładki jest starannie przygotowany, a Martyna na tutorialach video pokazuje wszystko tak dokładnie, że nie da się tego nie załapać. I do tego ten uspakajający głos! Samo oglądanie tutoriali wprowadza mnie w stan relaksu 🙂 Teraz już nie ma dnia bez chociaż 5 minut na szydełko!
Joasia, mama Tymka i Frania

A może chciałabyś wiedzieć kim właściwie jestem? 🙂

Mam na imię Martyna i to ja stoję za marką Zrób Mi Mamo.  

Kilka lat temu pokochałam dzierganie i postanowiłam tym się dzielić ze światem. Zaufało mi już tysiące kobiet, które zaczęły swoją dzierganą przygodę z moimi kursami dla początkujących.

Prywatnie jestem mamą trzech chłopców i stąd też nazwa mojej marki Zrób Mi Mamo. Wszystko zaczęło się bowiem od małego szydełkowego misia, którego wydziergałam dla synka.

Ten Miś stał się symbolem wielkich zmian. Z jednej strony moich odważnych decyzji życiowych, ale z drugiej strony zmian w życiu moich kursantek. Często bowiem dziergając ze mną swoje pierwsze misie odkrywają niesamowity spokój, sens i pasję. Mały miś, a dzięki niemu stają się odważniejsze, pewniejsze siebie, szczęśliwsze.

Tak działa szydełkowanie i chciałabym i Tobie to pokazać.

© zrobmimamo.pl 2022