scrunchie krok po kroku - bezpłatny mini kurs

Czujesz, że dzierganie to coś, co mogłoby stać się Twoją pasją, ale obawiasz się, że jest za trudne i wymaga dużo czasu?

Zatem przygotowałam coś idealnie dla Ciebie:

Mini Kurs Szydełkowania, dzięki któremu nauczysz się podstaw i w zaledwie godzinę, będziesz umiała szydełkować i zrobisz swoje pierwsze szydełkowe dzieło: piękną scrunchie.

A do tego: Już 27 lutego staruje druga edycja BEZPŁATNYCH warsztatów szydełkowania – zapisanych jest już 15 tysięcy kobiet! Po zapisie poniżej na mini kurs szydełkowej scrunchie wyślę Ci maila ze szczegółami i możliwością zapisu na warsztaty 🙂 

Po prostu zapisz się na bezpłatny mini kurs szydełkowania

a prześlę Ci w zaproszenie na bezpłatne warsztaty !

Dlaczego warto wziąć w nim udział:

PRZEKONASZ SIĘ

czy szydełkowanie to coś dla Ciebie i czy chcesz rozpocząć tę pasję

poznasz

podstawowe ściegi szydełkowe:
półsłupki i słupki

wykonasz

swoje pierwsze dzieło na szydełku:
śliczną scrunchie

 Kurs jest całkowicie bezpłatny. 

Jedyne, co musisz zrobić, to podać swój e-mail oraz imię, abym mogła do Ciebie wysłać mail z linkiem do mini kursu.

Być może to Twój pierwszy krok do Twojej pięknej pasji 🙂

Mam na imię Martyna i to ja stoję za marką Zrób Mi Mamo. Kilka lat temu pokochałam dzierganie i postanowiłam tym się dzielić ze światem. Zaufało mi już tysiące kobiet, które zaczęły swoją dzierganą przygodę z moimi kursami dla początkujących.

Prywatnie jestem mamą trzech chłopców i stąd też nazwa mojej marki Zrób Mi Mamo. Wszystko zaczęło się bowiem od małego szydełkowego misia, którego wydziergałam dla synka.

Ten Miś stał się symbolem wielkich zmian. Z jednej strony moich odważnych decyzji życiowych, ale z drugiej strony zmian w życiu moich kursantek. Często bowiem dziergając ze mną swoje pierwsze misie odkrywają niesamowity spokój, sens i pasję. Mały miś, a dzięki niemu stają się odważniejsze, pewniejsze siebie, szczęśliwsze.

Tak działa szydełkowanie i chciałabym i Tobie to pokazać.

Zrób pierwszy krok, a ja pokieruję Cię dalej 🙂 

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.