Jak ja się cieszę, że wreszcie mogę Cię zaprosić do absolutnie wyjątkowego projektu!

 

10-tygodniowy 

GRUPOWY PROGRAM ROZWOJOWY 

Szydełkowe Maskotki!

to jedyny tak kompleksowy program, który wzniesie Cię na wyżyny szydełkowania 🙂 

I to nawet wtedy, kiedy jesteś dopiero na samym początku swojej przygody z szydełkiem!

Tak, to program specjalnie dla osób początkujących, które w grupie cudownych kobiet chcą dalej się rozwijać w szydełkowej pasji 🙂 

Jeśli czujesz całą sobą, że szydełkowanie to coś dla Ciebie…

Jeśli chcesz się rozwijać i poczuć dumę z osiąganych efektów…

Jeśli chcesz czuć energię grupy cudownych kobiet na tym samym etapie co Ty i z tą samą cudownie kreatywną energią…

To ten program jest właśnie idealny dla Ciebie!

Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie za 10 tygodni. Już wiesz doskonale, że potrafisz szydełkować każdy projekt. Masz na swoim koncie cudowne maskotki i to też te zaawansowane. Osoby z Twojego otoczenia z niedowierzaniem pytają, czy Ty na prawdę to zrobiłaś ? Czujesz ogromną dumę, a Twoja pewność siebie jest na znacznie wyższym poziomie, bo już wiesz, że jeśli czegoś chcesz to po prostu krok po kroku możesz to osiągać 🙂 Podejmujesz więc dalej wyzwania i z uśmiechem patrzysz jak Twoje życie i codzienność ulegają rewolucji 🙂 Bo czujesz się ważna, pewniejsza tego co możesz osiągać i przede wszystkim pełna pozytywnej energii!

Przyjemne uczucia, prawda? 🙂

Ten program to nie będzie zwykły kurs SZYDEŁKOWANIA!

Zobacz, co dokładnie czeka na Ciebie wewnątrz Programu:

Cały program podzieliłam na osiem modułów,  które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia i przenoszą Cię na kolejne poziomy szydełkowania. 

Pamiętaj, że wszystko otrzymujesz bezterminowo, więc możesz wracać do materiałów, kiedy i ile razy tylko zechcesz, albo np. w danym momencie zrezygnować z jakiegoś modułu i zrobić go później. Sama wiesz najlepiej, ze życie pisze różne scenariusze i czasem nie mamy na to wpływu – abyś nie stresowała się inwestycją w ten program po prostu otrzymujesz go bez ograniczenia czasowego.

Sama zobacz, ile możesz umieć za 10 tygodni – a jeśli jeszcze nigdy nie dziergałaś to poczekaj, bo zaraz opowiem o BONUSACH, które otrzymujesz i dzięki którym zdołasz z lekkością zacząć Program 🙂 

Łączna wartość wymienionych kursów to prawie 1405zł, ale zaraz powiem ile możesz oszczędzić dołączając do Programu.

I jak podoba Ci się ten program? Wchodzisz w to? Chcesz do końca roku mieć te wszystkie projekty na swoim koncie? 

STARTUJEMY po Wielkanocy 8 kwietnia!

Z jednej strony to czas na skompletowanie materiałów, ale wiem, że dla wielu będzie to dość długi czas oczekiwania i postanowiłam dodać kilka pięknych bonusów, które będą idealną rozgrzewką przed startem programu!

Dołączając do programu otrzymujesz poniższe bonusy:

Bonusy będą dostępne do środy 20.03, ale postaramy się je dodać następnego dnia po dołączeniu do Programu. 

Łączna wartość tych bonusów to prawie 900zł, a dostęp do nich również otrzymujesz BEZTERMINOWO.

Ale to nie wszystko! W tej edycji otrzymujesz jeszcze jeden niezwykły BONUS!

Nauczysz się robić takie piękne ZDJECIA swoim maskotkom!
Zobacz:

Podobają Ci się te zdjęcia? Chciałabyś też umieć takie zrobić? Otóż ich autorką jest Gosia, która w tej edycji poprowadzi cały blok o robieniu pięknych zdjęć Twoim pracom zwykłym telefonem. Przez 10 tygodni co tydzień otrzymasz lekcję od Gosi z ćwiczeniem do wykonania. A na koniec Programu odbędzie się webinar o robieniu zdjęć telefonem. A co ciekawe Gosia jest uczestniczką pierwszej edycji Programu i to niesamowite ile w jej życiu się zmieniło od tamtego czasu. Znajdziesz ją na profilu @bygolba na Instagramie. Nie zastanawiaj się tylko wykorzystaj to co daje Ci ta edycja!

Być może zastanawiasz się, czy znajdziesz czas na te moduły… Ale powiem Ci jedno.

Ten program przygotowałam tak, żebyś nie mogła doczekać się każdej kolejnej lekcji. Każdego modułu. Każdego naszego spotkania na grupie. Dzięki temu po prostu znajdujesz ten czas!

Oczywiście dostęp do tych wszystkich kursów dostajesz nieograniczony czasowo, więc możesz spokojnie odłożyć jakąś część na później.

Moim jednak zadaniem będzie dawanie motywacji do działania, do podejmowania kolejnych kroków w rozwoju, do zadbania o siebie i o to, aby ten czas dla siebie znajdywać 🙂

Wchodzisz w to ? 🙂

I teraz pewnie jesteś jeszcze ciekawa jaka inwestycja Cię czeka, aby zrealizować te marzenia? Już opowiadam 🙂

Jeśli popatrzysz na ceny w sklepie tych kursów kupowanych osobno, to wartość tych wszystkich modułów, które czekają już na Ciebie w programie wraz z bonusowymi kursami to prawie to 2193zł!

Ty natomiast do tego programu rozwojowego możesz dołączyć (UWAGA tylko do 27 marca) za 1315 zł.

To prawie 900 zł mniej czyli aż 40%!

(Cena nie obejmuje materiałów, które należy samodzielnie skompletować – wykaz otrzymasz na maila po zakupie programu oraz możesz już teraz zerknąć poniżej co będziesz potrzebowała.)

Kolejna szansa dopiero za rok i patrząc na poprzednie lata ta cena jednak rośnie, a przecież dostęp otrzymujesz bezterminowo więc nie ma na co czekać 🙂

 

Oczywiście możesz kupować te kursy osobno, bo każdy jest przygotowany tak, aby krok po kroku prowadzić Cię na kolejne poziomy dziergania i każdy wyjątkowy 🙂 Ale omija Cię wtedy grupa, cotygodniowe live’y no i bonusy!

Pamiętaj więc, że tylko raz w roku możesz dołączyć do programu i tylko wtedy masz szansę dołączyć w takiej cenie i z bonusami oraz grupą wsparcia 🙂

Dołączając do programu:

Mimo, że wiem, jak ogromną wartość daję za tą cenę, to zdaję sobie też sprawę, że nie każdy ma równe możliwości nie tylko czasowe, ale i finansowe. Dlatego w sklepie znajdziesz możliwość płatności w 6 oprocentowanych ratach poprzez PayPo. 

Pamiętaj, że w sklepie jest też opcja płatności Twisto, czyli zakup realizujesz teraz, ale płacisz za nawet 40 dni 🙂

To przyjrzyjmy się raz jeszcze dokładniej, co wydziergasz dołączając do programu:

UWAGA: program nie obejmuje materiałów - materiały należy skompletować we własnym zakresie (będzie też możliwość zakupu pakietów do poszczególnych modułów bezpośrednio u mnie.)

PROGRAM KURSU

Po dołączeniu do programu wykaz materiałów otrzymasz w formie PDF.

Na koniec przeczytaj jeszcze kilka opinii uczestniczek poprzedniej edycji:

Kwestie techniczne i organizacyjne:

Program będzie dostarczony za pomocą platformy kursowej na stronie www.zrobmimamo.pl, dzięki czemu wszystkie materiały będziesz miała w jednym miejscu. Ważne, abyś przed dokonaniem zakupu była zarejestrowana na tej stronie, aby system automatycznie dodał Cię do panelu kursowego. Po zakupie i opłaceniu zamówienia automatycznie otrzymujesz dostęp do platformy kursowej, jednak moduły będą pojawiać się zgodnie z harmonogramem programu.

Oczywiście do programu będzie dedykowana grupa na Facebooku, gdzie raz w tygodniu w poniedziałki odbędzie się live wprowadzający nowy temat 🙂 

Obecnie trwają zaawansowane prace nad nową nowoczesną platformą kursową kierunekdzierganie.pl, która jest tworzona konkretnie od podstaw pod nasze potrzeby. Kiedy tylko będzie gotowa wszystkie kursy zostaną tam przeniesione, a Ty zyskasz bardziej intuicyjny panel i szereg dodatkowych możliwości 🙂

Program trwa 10 tygodni (jest to o 2 tygodnie więcej niż w poprzednich edycjach ale uznałam, że jest to potrzebne), ale nie ma obowiązku robienia wszystkiego od razu – możesz też dostosować go do swoich możliwości, bo dostęp otrzymujesz bezterminowo 🙂

Startujemy 8 kwietnia.

Wszystkie materiały, moduły i bonusy otrzymujesz bez ograniczeń czasowych. Nie musisz się stresować, że nie zdążysz, chociaż będę motywowała, aby działać jak najwięcej 🙂 

Cena programu nie obejmuje materiałów do poszczególnych modułów i należy je skompletować we własnym zakresie. Wykaz materiałów otrzymasz mailowo po zakupie programu – ale też umieściłam go powyżej przy opisie poszczególnych modułów.

Pakiety materiałów będzie można zakupić też bezpośrednio  u mnie, a informacje o nich otrzymasz mailowo po dołączeniu do programu.

Mimo, że wiem, jak ogromną wartość daję za tą cenę i w kolejnej edycji będzie ona wyższa, to zdaję sobie też sprawę, że nie każdy ma równe możliwości nie tylko czasowe, ale i finansowe. Dlatego ogromnie się cieszę, że od niedawana w bramce płatności pojawiła się opcja płatności ratalnej. Po przejściu do płatności będziesz miała możliwość przeliczenia wysokości i ilości w kalkulatorze ratalnym i wybrać opcję najlepszą dla Ciebie. Pamiętaj jednak że decyzja kredytowa jest już poza mną i informacje dotyczące wniosku o rozłożenie na raty będzie już po stronie operatora płatności.

W płatnościach znajdziesz też opcję 0% płatności odroczonej o nawet 30 dni 🙂

To będzie niesamowity czas. Dołącz i realizuj swoje marzenia! Nikt nie zrobi tego za Ciebie, a najlepszy czas, aby zacząć myśleć o sobie jest TERAZ 🙂

© zrobmimamo.pl 2022