Jak ja się cieszę, że wreszcie mogę Cię zaprosić do absolutnie wyjątkowego projektu!

 

8-tygodniowy 

GRUPOWY PROGRAM ROZWOJOWY 

Szydełkowe Maskotki!

to pierwszy i jedyny tak kompleksowy program, który wzniesie Cię na wyżyny szydełkowania 🙂 

I to nawet wtedy, kiedy jesteś dopiero na samym początku swojej przygody z szydełkiem!

Tak, to program specjalnie dla osób początkujących, które w grupie cudownych kobiet chcą dalej się rozwijać w szydełkowej pasji 🙂 

Jeśli czujesz całą sobą, że szydełkowanie to coś dla Ciebie…

Jeśli chcesz się rozwijać i poczuć dumę z osiąganych efektów…

Jeśli chcesz czuć energię grupy cudownych kobiet na tym samym etapie co Ty i z tą samą cudownie kreatywną energią…

To ten program jest właśnie idealny dla Ciebie!

Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie za 8 tygodni. Już wiesz doskonale, że potrafisz szydełkować każdy projekt. Masz na swoim koncie cudowne maskotki i to też te zaawansowane. Osoby z Twojego otoczenia z niedowierzaniem pytają, czy Ty na prawdę to zrobiłaś ? Czujesz ogromną dumę, a Twoja pewność siebie jest na znacznie wyższym poziomie bo już wiesz, że jeśli czegoś chcesz to po prostu krok po kroku możesz to osiągać 🙂 

Przyjemne uczucia, prawda? 🙂

Ten program to nie będzie zwykły kurs SZYDEŁKOWANIA!

Zobacz, co dokładnie czeka na Ciebie wewnątrz Programu:

Cały program podzieliłam na osiem modułów,  które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia i przenoszą Cię na kolejne poziomy szydełkowania. 

Pamiętaj, że wszystko otrzymujesz bezterminowo, więc możesz wracać do materiałów, kiedy i ile razy tylko zechcesz, albo np. w danym momencie zrezygnować z jakiegoś modułu i zrobić go później.  

Sama zobacz, ile możesz umieć za 8 tygodni – a jeśli jeszcze nigdy nie dziergałaś to poczekaj, bo zaraz opowiem o BONUSIE, który otrzymujesz i dzięki któremu zdołasz z lekkością zacząć Program 🙂 

I jak podoba Ci się ten program? Wchodzisz w to? Chcesz do końca roku mieć te wszystkie projekty na swoim koncie? 

STARTUJEMY po Wielkanocy 11 kwietnia!

Z jednej strony to czas na skompletowanie materiałów, ale wiem, że dla wielu będzie to dość długi czas oczekiwania i postanowiłam dodać kilka pięknych bonusów, które będą idealną rozgrzewką przed startem programu!

Dołączając do programu otrzymujesz poniższe bonusy:

(Po dołączeniu do programu otrzymasz mail z technicznymi informacjami jak dodać te bonusy do swojego panelu kursowego)

Łączna wartość tych bonusów to prawie 700zł, a dostęp do nich również otrzymujesz BEZTERMINOWO.

Ale to nie wszystko! W tej edycji otrzymujesz BONUS jakiego jeszcze nie było!

Po raz pierwszy w Zrób Mi Mamo nauczysz się robić takie piękne ZDJĘCIA swoim maskotkom! Zobacz:

Podobają Ci się te zdjęcia ? Chciałabyś tez umieć takie zrobić ?  Otóż ich autorką jest Gosia, która w  tej edycji poprowadzi cały blok o robieniu pięknych zdjęć Twoim pracom zwykłym telefonem.  Przez 8 tygodni co tydzień otrzymasz lekcję od Gosi z ćwiczeniem do wykonania na koniec Programu odbędzie się webinar o robieniu zdjęć telefonem. A co ciekawe Gosia jest uczestniczką pierwszej edycji Programu i to niesamowite ile w jej życiu się zmieniło od tamtego czasu. Znajdziesz ją na profilu @bygolba na Instagramie.  Nie zastanawiaj się tylko wykorzystaj to co daje Ci ta edycja!

Być może zastanawiasz się, czy znajdziesz czas na te moduły… Ale powiem Ci jedno.

Ten program przygotowałam tak, żebyś nie mogła doczekać się każdej kolejnej lekcji. Każdego modułu. Każdego naszego spotkania na grupie. Dzięki temu po prostu znajdujesz ten czas!

Oczywiście dostęp do tych wszystkich kursów dostajesz nieograniczony czasowo, więc możesz spokojnie odłożyć jakąś część na później.

Moim jednak zadaniem będzie dawanie motywacji do działania, do podejmowania kolejnych kroków w rozwoju, do zadbania o siebie i o to, aby ten czas dla siebie znajdywać 🙂

Wchodzisz w to ? 🙂

I teraz pewnie jesteś jeszcze ciekawa jaka inwestycja Cię czeka, aby zrealizować te marzenia? Już opowiadam 🙂

Jeśli popatrzysz na ceny w sklepie tych kursów kupowanych osobno, to wartość tych wszystkich modułów, które czekają już na Ciebie w programie wraz z bonusowymi kursami to prawie 1800 zł! A do tego przecież  dochodzi jeszcze wartość części kursowej nauki fotografii produktowej ! Wartość Programu to 2000zł!

Ty natomiast do tego programu rozwojowego możesz dołączyć (tylko do 7 kwietnia) za 979 zł.

To aż 1000 zł mniej!

(Cena nie obejmuje materiałów, które należy samodzielnie skompletować – wykaz otrzymasz na maila po zakupie programu oraz możesz już teraz zerknąć poniżej co będziesz potrzebowała.)

Kolejna szansa dopiero za rok i myślę, że już nie będzie aż takich bonusów!

 

Oczywiście możesz kupować te kursy osobno, bo każdy jest przygotowany tak, aby krok po kroku prowadzić Cię na kolejne poziomy dziergania.

Ale tylko raz w roku możesz dołączyć do programu i tylko wtedy masz szansę dołączyć w takiej cenie i z bonusami oraz grupą wsparcia 🙂

Dołączając do programu:

Mimo, że wiem, jak ogromną wartość daję za tą cenę, to zdaję sobie też sprawę, że nie każdy ma równe możliwości nie tylko czasowe, ale i finansowe. Dlatego w sklepie znajdziesz możliwość płatności w 6 oprocentowanych ratach poprzez PayPo. 

Pamiętaj, że w sklepie jest też opcja płatności Twisto, czyli zakup realizujesz teraz, ale płacisz za nawet 40 dni 🙂

To przyjrzyjmy się raz jeszcze na koniec co wydziergasz dołączając do programu:

UWAGA: program nie obejmuje materiałów - materiały należy skompletować we własnym zakresie (będzie tez możliwość zakupu pakietów do poszczególnych modułów bezpośrednio u mnie.)

PROGRAM KURSU

Na koniec przeczytaj jeszcze kilka opinii uczestniczek poprzedniej edycji:

Kwestie techniczne i organizacyjne:

Program będzie dostarczony za pomocą platformy kursowej na stronie www.zrobmimamo.pl, dzięki czemu wszystkie materiały będziesz miała w jednym miejscu. Ważne, abyś przed dokonaniem zakupu była zarejestrowana na tej stronie, aby system automatycznie dodał Cię do panelu kursowego. Po zakupie i opłaceniu zamówienia automatycznie otrzymujesz dostęp do platformy kursowej, jednak moduły będą pojawiać się zgodnie z harmonogramem programu.

Oczywiście do programu będzie dedykowana grupa na Facebooku, gdzie raz w tygodniu w poniedziałki odbędzie się live wprowadzający nowy temat 🙂 

Program trwa 8 tygodni, ale nie ma obowiązku robienia wszystkiego od razu – możesz też dostosować go do swoich możliwości, bo dostęp otrzymujesz bezterminowo 🙂

Startujemy 11 kwietnia (wyjątkowo we wtorek).

Bezterminowo 🙂 Wszystkie materiały, moduły i bonusy otrzymujesz bez ograniczeń czasowych. Nie musisz się stresować, że nie zdążysz, chociaż będę motywowała, aby działać jak najwięcej 🙂 

Cena programu nie obejmuje materiałów do poszczególnych modułów i należy je skompletować we własnym zakresie. Wykaz materiałów otrzymasz mailowo po zakupie programu – ale też umieściłam go powyżej przy opisie poszczególnych modułów.

Część materiałów będzie można zakupić  u mnie (materiały do Modułu 1 i 2 w najbliższym czasie, a do kolejnych modułów bliżej ich rozpoczęcia).

Mimo, że wiem, jak ogromną wartość daję za tą cenę i w kolejnej edycji będzie ona wyższa, to zdaję sobie też sprawę, że nie każdy ma równe możliwości nie tylko czasowe, ale i finansowe. Dlatego w sklepie znajdziesz możliwość płatności w 6 oprocentowanych ratach poprzez PayPo (wybierając tę formę płatności ja nie mam wglądu w dalsze postępowanie, a wszystkie formalności przebiegają pomiędzy Tobą, a PayPo).

Pamiętaj, że w sklepie jest też opcja płatności Twisto (“imoje płacę później”), czyli zakup realizujesz teraz, ale płacisz za nawet 40 dni bez odsetek.

W tej edycji Programu jest już 409 kobiet!!!

To będzie niesamowity czas. Dołącz i realizuj swoje marzenia!

© zrobmimamo.pl 2022