O MARCE ♥ Zrób Mi Mamo ♥

Zrób Mi Mamo to marka oferująca zestawy do własnoręcznego przygotowania na szydełku i drutach niebanalnych rzeczy i prezentów.

Założona przez mamę dla mam, aby w wyjątkowy sposób mogły obdarować swoje pociechy, pokazując ile dla nich znaczą.

Śmiało można powiedzieć, że powstała z niepowtarzalnego uczucia miłości matki do swoich dzieci oraz z potrzeby stworzenia dla nich czegoś wyjątkowego.

Co nas wyróżnia ?

♥ Dla KAŻDEJ Mamy

Założeniem Zrób Mi Mamo jest, aby każdy produkt zaprojektowany był w taki sposób, aby wszystkie osoby bez wyjątku mogły go wykonać. Nie potrzebujesz więc żadnych umiejętności, aby wykonać samodzielnie Misia lub inny prezent. Sama instrukcja Misia zawiera 24 stron oraz 130 zdjęć. Gdyby, ktoś jeszcze miał trudność to 4 godziny filmików pokażą dokładnie jak zrobić każdą część.

♥ Oszczędność Czasu 

Zestawy Zrób Mi Mamo zawierają WSZYSTKO czego potrzebujesz do zrobienia Misia. Nie musisz tracić czasu na szukanie wzoru, tutoriali, odpowiedniej grubości szydełka, włóczki nadającej się do danego projektu i innych niezbędnych materiałów. Wszystko jest zawarte w jednym pudełku!

♥ Ekologia

Uważam, że w dzisiejszych czasach ekologia i dbałość o otaczającą nas rzeczywistość to podstawa. Kto jak nie my może nauczyć tego nasze dzieci ? Wszystkie opakowania, które stosujemy są wykonane z materiałów ekologicznych, a wybieramy je tak, abyś po skończonym projekcie mogła je wykorzystać do dowolnych celów.

Dbałość o szczegóły

Moje motto jest takie, aby otaczać się pięknymi rzeczami, bo dodają one nam energii i wyzwalają pozytywne emocje. Dotyczy to nawet najdrobniejszych rzeczy. W moich oczach najwięcej piękna możemy znaleźć w prostocie. Dlatego w ten sposób przygotowujemy produkty i zestawy Zrób Mi Mamo. Dbałość o szczegóły to dla nas sama przyjemność. Mam nadzieję, że dostrzeżesz to nawet zanim otworzysz pudełko Zrób Mi Mamo.

♥ Łatwy kontakt i pomoc:

Ważne jest dla mnie, aby każda z osób chcących wykonać dany projekt, czuła się zaopiekowana i w razie jakichkolwiek problemów, mogła śmiało się ze mną kontaktować. Wierzę, że dzięki projektowi Zrób Mi Mamo poznam fantastyczne osoby, bo tylko takie mogą chcieć stworzyć coś wyjątkowego własnymi rękami i nie boją się podjąć wyzwania 🙂