Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na

3. edycję BEZPŁATNYCH WARSZTATÓW

Szydełkowanie - Ty też to potrafisz!
Jeśli chciałabyś szydełkować piękne rzeczy, ale...

- nie wiesz od czego zacząć
- obawiasz się, że to za trudne
- brakuje Ci motywacji

To te warsztaty są właśnie dla CIEBIE 🙂

W zeszłej edycji nauczyłam szydełkować kilkanaście tysięcy kobiet, więc w tej nauczę i Ciebie 🙂

Zapisz się i dołącz, a w kolejnych mailach będę wysyłać wszelkie szczegóły :

KIEDY?

2 tygodnie: 26.02 -10.03
(termin ten może ulec zmianie - osoby zapisane otrzymają maila z taką informacją)

Gdzie ?

Online - wszystkie tutoriale będą udostępniane mailowo, ale dla chętnych dwa razy w tygodniu będziemy się spotykać na zamkniętej grupie na Facebooku

CO ?

Podczas dwóch tygodni nauczysz się szydełkować i wykonasz:
podkładki ze sznurka i swoją pierwszą szydełkową maskotkę!

Tak! W dwa tygodnie zrobisz własnoręcznie takie piękne projekty !!!

 

MATERIAŁY: Bliżej startu warsztatów prześlę Ci mailem listę niezbędnych materiałów.

Dzięki udziałowi w warsztatach:

Dowiesz się

dlaczego warto szydełkować, od czego zacząć i czemu nie warto się bać 😉

poznasz

tysiące kobiet, które tak jak Ty wcześniej nie szydełkowały i czują, że to jest pasja dla nich!

wykonasz

swoje pierwsze piękne projekty i poczujesz dumę i radość. Poczujesz, że teraz możesz wszystko 🙂

Warsztaty trwają 2 tygodnie i w tym czasie są bezpłatne. 

Jedyne, co musisz zrobić, to podać swój e-mail oraz imię,
abym mogła do Ciebie wysyłać maile ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

To już trzecia edycja tych warsztatów! 

W zeszłym roku uczestniczyło w nich kilkanaście tysięcy kobiet! One też wcześniej nie miały szydełka w ręku, a to co się wtedy zadziało, ta niezwykła kobieca energia i wspólna pasja połączyła wiele z nich aż do teraz. 

Mogę zagwarantować, że i tym razem będzie to niesamowite wydarzenie, które sprawi, że nic już nie będzie takie samo 😉 Przygotuj się na to, że już nigdy nie spędzisz dnia bez myślenia o szydełkowaniu 😉

A poniżej możesz przeczytać kilka z prawie tysiąca opinii uczestniczek poprzedniej edycji:

MB-32

Dlaczego warto ?

poprowadzę Cię KROK po kroku

Nie musisz nic wiedzieć. To moje zadanie, aby tak wszystko przygotować, żebyś Ty tylko realiowała kolejne lekcje.

Szydełkujesz kiedy i gdzie chcesz

WSZYSTKIE tutoriale będą przesyłane mailowo i dostępne bezpłatnie przez cały okres trwania warsztatów o każdej porze dnia i nocy.

Będę na bieżąco odpowiadać na Twoje pytania

2 razy w tygodniu (najprawdopodobniej pon i czw 10.00) będziemy się spotykać na żywo na grupie, gdzie będę wprowadzała dany temat oraz odpowiadała na wszystkie pytania. Każdy live będzie nagrany bo zdaję sobie sprawę, że nie każdemu będzie taka godzina pasować 😉 Pytania będziesz mogła zadawać oczywiście też na grupie pod dedykowanym postem 🙂

O mnie

Mam na imię Martyna. Od pięciu lat pomagam kobietom odkryć pasję do dziergania. Pokazuję i udowadniam, że dzierganie jest naprawdę proste. Absolutnie każdy może się tego nauczyć! Potwierdza to już kilkanaście tysięcy kobiet!

Prywatnie jestem mamą trzech chłopców. Nie pytaj, jak to wszystko łączę. Nie mam pojęcia, haha! To chyba nazywa się pasja. Gwarantuję Ci, że i Ty ją ze mną odkryjesz.

Znajdziesz mnie na www.zrobmimamo.pl

Najczęściej zadawane pytania

Czy na pewno warsztaty są bezpłatne?

Tak, warsztaty są całkowicie bezpłatne podczas ich trwania. Po ich zakończeniu nie ma obowiązku zakupu czegokolwiek 🙂 Jedyny koszt, jaki ponosisz to koszt materiałów niezbędnych do wykonania podkładek i kotka, ale na nie otrzymasz zniżkę do pasmanterii online 🙂 Tu nie ma haczyka - chcę po prostu, aby jak najwięcej osób mogło nauczyć sie szydełkować, a jeśli spodoba Ci się w Zrób Mi Mamo i zostaniesz ze mną na dłużej to będzie to dla mnie najlepsza motywacja do tworzenia kolejnych warsztatów 🙂

Czy warsztaty są tylko dla początkujących, czy mogą wziąć w nim udział również doświadczone osoby?

Warsztaty są przeznaczone dla osób zupełnie początkujących – pod tym kątem przygotowane są wszystkie materiały. Jeśli jednak potrafisz szydełkować, a chcesz poczuć tę fantastyczną energię warsztatów, to możesz dołączyć. Jedyny warunek jest taki, że osoby doświadczone nie mogą publikować swoich prac. Dlaczego? Chciałabym, aby osoby początkujące czuły się jak najlepiej, a szybkie efekty osoby doświadczonej mogą zniechęcić i zdemotywować kogoś, kto zmaga się z początkowymi trudnościami.

Czy warsztaty obejmują naukę czytania i interpretacji schematów dziergania?

Nie. Warsztaty koncentrują się na opanowaniu podstawowych ściegów i skupiam się na pokazaniu tego na tutorialach krok po kroku.

Co jeśli nie zdążę przerobić materiału?

Warsztaty przygotowane są w taki sposób, by osoby bez wcześniejszego doświadczenia nie miały problemu z opanowaniem materiału. Spróbuj i zaufaj mi, a zrobię wszystko, żeby Ci się udało! Nie udostępniam materiału dłużej, bo celem jest nauczenie szydełkowania właśnie w te dwa tygodnie i to sprawdziło się w poprzednich edycjach - tysiące kobiet nauczyło się dziergać i nie odkładało tego na później 🙂 Po tym czasie najczęściej kurs z projektami z warsztatów trafia do sklepu, a dla uczestników warsztatów przygotowuję zawsze specjalną cenę 😉 Ale co do tej edycji jeszcze o tym nie zadecydowałam, więc po prostu zaufaj mi, bądź z nami i naucz się wszystkiego krok po kroku w te dwa pełne pasji tygodnie 🙂

Czy muszę mieć konto na Facebooku?

Nie musisz mieć konta na Facebooku – wszystkie materiały otrzymasz drogą mailową. Ominie Cię natomiast wspaniała energia, grono cudownych osób i live’y, na których poruszam ważne kwestie, motywuję i wspieram. Na grupie pojawią się także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.

Czy zrobmimamo.pl i kierunekdzierganie.pl to to samo?

Ze względu na dynamiczny rozwój działalności już za chwilkę powstanie nowa platforma kursowa Kierunek Dzierganie. Na niej będzie też znajdowała się marka kursów szydełkowania zrób Mi Mamo i dlatego możesz w tym przejściowym okresie widzieć obie te nazwy w różnych miejscach.